• Название
  • Заболевание
  • Производитель
  • Действие продукта

ЭКО-АПТЕКА - товары для здоровья и красоты

Зелёная Кладовая Здоровья - экоаптека/фитоаптека. Фитоконцентраты Экомед. Ароматические и косметические эфирные масла Ароматика.

Диетические добавки для похудения, повышения потенции, профилактики заболеваний

А Б В Г Д Е Ё Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я   1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

НАЗНАЧЕНИЕ ПРОДУКЦИИ

Модифілам - ламінарін - БАД з бурої водорості

Модіфілам

«Модіфілам-ламінарін» - натуральна біологічно активна добавка з бурої водорості - ламінарії. Ці водорості здавна використовували для профілактики і лікування різних захворювань. Ламінарія всім добре відома, ще її називають морським женьшенем. Ще в VII столітті в Ситародавньому Китаї призначали морську капусту для лікування зоба і злоякісних пухлн. В Індії застосовували водорості як ефективний засіб у боротьбі з деякими захворюваннями залоз внутрішньої секреції. Російські лікарі з великим успіхом застосовували водорості при лікуванні захворювань серцево-судинної системи, атеросклерозу, подагри, ревматизму. Важливо відзначити, що при вживанні морської капусти вона засвоюється тільки на 10-15%. Використовуючи особливу технологію, при якій відбувається розрив клітинних оболонок, полегшується доступ до біологічних активним і цінних речовин, розроблений «Модіфілам-Ламінарин». Тому при вживанні «Модіфілам - ламінарін» корисні речовини морської капусти засвоюються організмом на 80-95%. «Модіфілам» - джерело для нашого організму мікро-і макроелементів - калій, кальцій, сірка, магній, фосфор, йод, залізо, бром, цинк, марганець, кобальт, білки, амінокислоти, вуглеводи (альгінати, фукоїдан, ламінарін, бетосітостерін, маніт ), α і β - каротин, вітаміни групи А, В, Д, Е.

За вмістом йоду «Модіфілам» перевершує всі інші продукти рослинного і тваринного походження в кілька тисяч разів. У «Модіфіламе» багато калію, кальцію, магнію, заліза.

Кальцій - є основним компонентом кісткової тканини, бере участь у процесах метаболізму, згортання крові, збудливості нервової системи і скоротливої ​​здатності м'язів.

Калій - регулює роботу міокарда, скелетних м'язів, бере участь в обмінних процесах у нирках, блокує накопичення радіоактивного цезію 137 в організмі.

Залізо - входить до складу гемоглобіну. Мідь - бере участь у синтезі гемоглобіну, інсуліну, найважливіших сполучно-тканинних білків - колагену і еластину, у функціях залоз внутрішньої секреції, ферментів, бере участь у регулюванні процесів постачання киснем.

Кобальт бере участь в утворенні інсуліну, еритроцитів і гемоглобіну, входить до складу ферментів і активізує їх, вибірково пригнічує ріст клітин злоякісних пухлин, їх розмноження, необхідний для синтезу вітаміну В12.

«Модіфілам-Ламінарин» рекомендується вживати як харчову добавку до основного раціону харчування щодня і постійно протягом всього життя:

- Для заповнення потреб організму в мікро-і макроелементів;

- Для виведення радіонуклідів та важких металів і блокування їх накопичення в організмі;

- При захворюваннях щитовидної залози, викликаних нестачею йоду і для профілактики ендемічного зобу;

- При анеміях, Пов'язаних з нестачею заліза;

- Для запобігання розвитку атеросклерозу;

- Для нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, при хронічних запорах, Ентероколітах і проктитах;

- Для нормалізації обміну речовин в організмі і зменшення ризику виникнення пухлинних захворювань;

- Для поліпшення структури шкіри та її омолодження (за допомогою масок);

- Для нормалізації рівня цукру в крові при цукровому діабеті;

- За рахунок поліпшення обміну речовин, Також ефективний при ожирінні;

- Для поліпшення короткочасної пам'яті та уваги у дітей;

Додамо маленьку ложку дьогтю. Надто захоплюватися морською капустою, наприклад, з'їдати по пів кіло в день, не варто - адже можна грунтовно розладнати шлунок.

Протипоказань до вживання «Модіфілам-ламінарін» практично не існує, хіба тільки, гострі захворювання органів травлення і нирок, кропив'янка, вагітність і захворювання, при яких протипоказані препарати йоду.